Nowa Zelandia

Kiedyś była marzeniem wielu, dziś większość może sobie pozwolić na wakacje tutaj albo wyemigrować i zostać na dłużej.


Jako Polacy mamy 3 miesięczne wizy turystyczne, które pozwalają nam na odwiedzenie tego kraju czy zrobienie krótkiego kursu np. językowego.


Jak wygląda życie w tym kraju i które miasta dają więcej możliwości na prace, rozwój i dużo atrakcji możecie poczytać na blogu u Natalii Jaranowskiej Not a boring lifeNatalia dużo pisze o życiu na Antypodach i o swoich podróżach. Natalia jest ekspertem w tej dziedzinie i z pewnością ucieszy się na wiadomość od Ciebie.


Proszę jednak nie pytaj jej o sprawy imigracyjne. Jak sama pisze nie jest doradca ds. imigracyjnych i nie zna odpowiedzi na każde pytanie z tym związane. Tutaj zapraszam do siebie. Moja przygoda z immigration zaczęła się około 3 lat temu, kiedy to postanowiłam cos zmienić w swoim życiu. Zawsze chciałam pracować z domu i jednocześnie pomagać ludziom. Zrobienie kursu doradcy ds. imigracyjnych pozwolił mi na to.


Niedawno ukończyłam studia i jestem kwalifikowanym agentem. Z tego co wiem to jedynym, który mówi po polsku.
Tutaj tez podaje link dla Ciebie do Urzędu, który nadaje nam licencje

https://iaa.ewr.govt.nz/PublicRegister/View.aspx?Firstname=monika&search=1&p=1&adviserNumber=201701282


Jak wygląda współpraca ze mną?


Od czego zaczynam to oceny Twoich kwalifikacji i weryfikacji, która wiza jest najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny. Taki raport przygotowuje w formie pisemnej, żebyś miała/miał okazje do niego wrócić parę razy, przeanalizować, zrozumieć dokładnie i być może dołączyć do swojej aplikacji o prace. Pracodawca zawsze przychylniej patrzy na poważne oferty oraz widzi, ze aplikant ma szanse na długoterminowy pobyt w Nowej Zelandii a nie tylko wizę pracownicza, która po paru latach wygasa.


Pomagam także osobom które już są w Nowej Zelandii. Być może zastanawiasz się nad złożeniem aplikacji o wizę rezydencka, złożenie aplikacji o nowa wizę pracownicza, zmianę warunków wizowych a być może chciał(a)byś mieć swoich rodziców bliżej siebie. Zapraszam do kontaktu.


Za swoje usługi pobieram opłaty. Przykładowy cennik znajdziesz na mojej stronie internetowej.


Wielu klientom już pomogłam zaoszczędzić pieniądze, tak zaoszczędzić. Pamiętaj, ze Urząd Imigracyjny nie zwraca pieniędzy za odmowe wizy. Jeśli skorzystasz z moich usług możesz być pewny, ze Twoja aplikacja będzie przygotowana w sposób spełniające wymogi. Niestety nie mogę Ci zagwarantować, że wiza będzie przyznana, gdyż ja nie podejmuje decyzji, być może Urząd ma dodatkowe informacje, których ja nie posiadałam przy złożeniu Twojego wniosku, być może Twoje zdrowie wymaga dodatkowych badan czy leczenia.


Co ja mogę Ci zagwarantować to stałą współpracę i kontakt na bieżąco. Analizę Twoich dokumentów, współpracę z potencjalnym pracodawca oraz Urzędem Imigracyjnym. Jak to jedna z moich klientek powiedziała,

“dziękuję bardzo za wszystko co dla nas zrobiłaś, czułam się bezpiecznie i spałam spokojnie gdyż nie musiałam sama martwić się jak dobrze spełnić wymagania aplikacji.”

Bardzo milo jest czytać takie słowa.


Jeśli dalej się zastanawiasz jak się żyje w Nowej Zelandii to skontaktuj się z Natalią, ona na pewno chętnie odpowie na Twoje pytania. Mamy tutaj bardzo dużo polskich grup, gdzie z pewnością poczujesz się jak w domu i start będzie łatwiejszy.

http://notaboringlife.com/kontakt/

https://www.facebook.com/mynotaboringlife/


A jeśli chciał(a)byś się dowiedzieć, o tym jakie masz szanse na wizę to zapraszam do kontaktu monika@newzealandimmigrationconnections.com


Pozdrawiam i dziękuje ze tutaj wstąpiłe/aś.
108 views0 comments

Recent Posts

See All